Met deze peace kralenketting in multicolor geef je jouw outfit direct een vrolijke en opvallende uitstraling. De ketting is uitgevoerd met kleurrijke kralen en een ronde peace hanger, waardoor het accessoire perfect past bij feestelijke, retro en speelse looks. Een echte eyecatcher voor iedereen die graag uitpakt met kleur.
De combinatie van de bonte kralen en het herkenbare peace teken geeft deze ketting een echte hippie vibe. Daardoor is dit accessoire ideaal voor een festival outfit, themafeest, carnaval of een foute party. Ook bij een 60’s of 70’s look komt deze ketting perfect tot zijn recht. Draag hem als opvallend detail of als finishing touch bij een complete verkleedoutfit.
Deze multicolor kralenketting is licht, vrolijk en gemakkelijk te combineren met andere feestaccessoires. Door het kleurrijke design past de ketting goed bij neon kleding, retro outfits, flower power styling en andere uitbundige feestlooks. Het peace symbool maakt het geheel extra herkenbaar en geeft de ketting een speels karakter.
Of je nu naar een festival gaat, een themafeest hebt of gewoon een opvallend accessoire zoekt voor een verkleedlook, deze peace ketting is een leuke toevoeging aan je outfit. Een vrolijk accessoire waarmee je direct een feestelijke en kleurrijke sfeer neerzet!
Specificaties:
- Gemaakt van 70 glas en 30% acryl
- Diameter bedel: 6 cm
- Kleur: Multicolor
- Kralenketting met bedel
- Soort bedel: Peace teken
- Gebruik: Festivals, themafeesten, carnaval, concerten


